ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

RoRia

Rozvoj a riadenie ľudských zdrojov: pracovná komunikácia a časté komunikačné situácie

Dňa 22. februára 2019 sme sa stretli s tohtoročnou skupinou účastníkov na siedmom sústredení akreditovaného kurzu Rozvoj a riadenie ľudských zdrojov. Celoročný kurz je určený pre členov HR úsekov, začali sme ho v októbri 2018 a končíme v máji 2019 záverečnými prezentáciami a celoštátne platným osvedčením.

Toto siedme stretnutie sme venovali pracovnej komunikácii a riešeniu častých komunikačných situácií v práci členov HR úseku.

Z obsahu:

  1. v ktorých komunikačných situáciách sa HR partner/generalista často nachádza a čo potrebuje komunikovať
  2. ako prebieha komunikácia na viacerých úrovniach a prečo je lepšie dávať návrhy formou otázky než formou priameho návrhu
  3. ako ovplyvňovať a ako presviedčať rôzne typy partnerov v podnikovom prostredí
  4. ako zabezpečiť efektívnu komunikáciu s partnermi v podniku s dobrým prenosom informácií a s predchádzaním vzťahových napätí
  5. na nácvik komunikačných zručností sme využili viaceré tréningové modelové situácie a rolové hry.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn