ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

RoRia

Kurz Rozvoj a riadenie ľudských zdrojov: personálne procesy

Dňa 18. decembra 2018 sme sa stretli s tohtoročnou skupinou účastníkov na treťom sústredení akreditovaného kurzu Rozvoj a riadenie ľudských zdrojov. Celoročný kurz je určený pre členov HR úsekov, začali sme ho v novembri 2018 a končíme v máji 2019 záverečnými prezentáciami a celoštátne platným osvedčením.

Toto tretie stretnutie sme venovali personálnym procesom a špeciálne etapám výberu, prijímania a adaptácie zamestnancov.

Z obsahu:

  • aké výhody prináša procesné riadenie HR činností
  • akým spôsobom je vhodné vyjadrovať procesy grafickou a textovou formou
  • aký postup uplatniť pri návrhu personálnych procesov
  • workshop 1: návrh najčastejších HR procesov
  • HR know-how: ako pripraviť opis pracovného miesta a opis ideálneho kandidáta
  • aké metódy máme k dispozícii na hodnotenie kandidátov a ako ich využívať
  • workshop 2: opis pracovného miesta a opis ideálneho kandidáta na určenú pracovnú pozíciu, návrh metódy ohodnotenia kandidátov pre danú pozíciu
  • adaptačný proces, jeho ciele a odporúčané praktiky.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn