ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

ibisácke všeličo

Časopis Manažér: staršie zošity

Na stránku časopisu Manažér dnes pribudla podstránka so zošitmi, ktoré sú kompletne prístupné on-line. Kliknutím na obálku daného zošita sa dostanete priamo do jeho obsahu.

Všetky ostatné zošity a ich obsahy sú prístupné na stránke ibispartner cez položku menu Časopis Manažér a jej voľbu Doteraz vyšli. Keď kliknete na číslo a rok časopisu, zobrazí sa vám okienko s obsahom daného zošita a pokiaľ nejaký z článkov už je nahratý na stránke Časopis Manažér, tak v obsahu nájdete linku.

Články zo starších zošitov pribúdajú priebežne. Všetko novopridané nájdete aj v newsletteroch časopisu Manažér. Ak chcete informácie o pribúdaní článkov, aktivujte si tento newsletter na stránke Časopis Manažér!

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn