ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

ibisácke všeličo

Konferencia „Budovanie úspešnej spoločnosti“

Dňa 13. novembra 2018 vedúci lektor ibis partner Slovakia, Ivan Burger, pripravil a prezentoval príspevok na celoslovenskej podnikovej konferencii holdingu COOP Jednota Slovensko, týkajúci sa riadenia výkonu prostredníctvom odmeňovania.

Prezentácia s názvom „Zamerajme odmeňovací systém na výkon!“ obsahovala 21 pilierov efektívneho systému riadenia výkonu cez variabilné odmeny na podporu produktivity podnikových oddelení, pracovných tímov a jednotlivcov.

Prezentácia poskytla aj vhodný postup pre podnikový projekt zavedenia odporúčaných zásad do realizácie.

Organizátor konferencie poskytol prezentujúcim výťah zo 137 odovzdaných hodnotiacich ankiet účastníkov konferencie, z ktorého vyberáme:

  • „Presné, vecné, odborné, stručné, výstižné, inšpiratívne, výborne pripravené …“
  • „Druhá najlepšie hodnotená prezentácia v rámci priemeru známok udelených účastníkmi konferencie.“

Pretože priamo záber z konferencie nemáme, ilustračne sme použili snímku z vystúpenia Ivana Burgera na Logistic Conference 2018.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn