ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

Tréningy a vzdelávanie

Workshop k podnikovým hodnotám výrobnej spoločnosti

Dňa 26. októbra 2021 sme pripravili a viedli workshop pre prvú skupinu zamestnancov spoločnosti MEDICAL GLASS, a. s. Workshop sa týkal uplatnenia hodnôt, princípov a osobných zručností materskej spoločnosti do prostredia bratislavskej dcérskej firmy.

V prvom bode riaditeľ firmy MEDICAL GLASS, a. s. prezentoval hodnoty a princípy, ktoré materská spoločnosť zavádza v dcérskych firmách.

V druhom bode programu sme s účastníkmi podrobnejšie prediskutovali všetky hodnoty a princípy ich naplnenia. Následne sme zorganizovali workshop, v ktorom workshopové skupiny jednak hodnotili ako sa podnikové hodnoty a princípy v praxi využívajú a tiež aké prekážky účastníci vidia v rozširovaní používania hodnôt. Spoločné výsledky workshopov sme poskytli personálnej manažérke.

V ďalšom bode programu sme zorganizovali praktické workshopy, v ktorých jedna workshopová skupina plnila zadanú praktickú úlohu a ostatní účastníci hodnotili, nakoľko sa im darilo využívať tie firemné hodnoty, ktoré sa týkajú vzájomnej dôvery, rešpektu a komunikácie v spoločnej tímovej práci. Následne sa skupiny a ich úlohy vymenili.

V poslednom bode programu účastníci vyplnili hodnotenie workshopu písomnou spätnou väzbou.

Citáty z hodnotenia zo strany účastníkov:

  • „Obsah kurzu je dôležitý a pri uvedení do praxe dokáže zlepšiť pracovnú atmosféru, vzťahy a zabráni konfliktom.“
  • „Dozvedel som sa veľa o sebe, o vzťahoch na pracovisku, o tom, ako to robiť lepšie.“
  • „Som spokojný, som rád, že som bol prítomný. Bolo to zaujímavé aj poučné.“

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Facebook
Twitter
LinkedIn