ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

ibisácke všeličo

Manažér: od 19. októbra extra akcie pre nečlenov!

V októbri až decembri 2018 uskutočníme extra akciu s článkami Ivana Košalka z rubriky Od talentov k silným stránkam. Tieto články boli doteraz prístupné len pre predplatiteľov („členov“). Počínajúc 19. 10. 2018 každý piatok presunieme jeden  z nich na dobu jedného týždňa do verejne prístupnej rubriky Čo Vás zaujalo . Tam ho budete môcť týždeň čítať a diskutovať. Ivan Košalko sa do diskusie istotne ochotne zapojí. 🙂

Navyše sme sa rozhodli s dnešnou platnosťou uvoľniť pre verejnosť rubriku Kútik pre osobnosť, pretože vhľady do ľudskej psychiky potrebuje každý, nielen manažéri a predplatitelia 😉 … Chceme, aby bol časopis pre vás užitočným pomocníkom aj vtedy, ak sa z nejakého dôvodu členom stať nechcete alebo nemôžete.

Pozývame vás vyskúšať obe akcie a dajte vedieť, ako sa vám pozdávajú!

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
https://ibispartner.sk/2018/10/18/manazer-od-19-oktobra-extra-akcie-pre-neclenov">
Twitter
LinkedIn