ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

RoRia, Tréningy a vzdelávanie

Začal nový kurz Rozvoj a riadenie ľudských zdrojov

Dňa 6. novembra 2018 sme pripravili a uskutočnili prvé stretnutie s tohtoročnou skupinou účastníkov akreditovaného kurzu Rozvoj a riadenie ľudských zdrojov. Celoročný kurz je určený pre členov HR úsekov, začali sme ho v novembri a končíme v máji 2018 záverečnými prezentáciami a celoštátne platným osvedčením.

Toto prvé stretnutie sme venovali strategickej orientácii HR úseku a podpore výkonnosti svojho podniku.

Z obsahu:

  • rola HR úseku a jeho hlavné nástroje na podporu biznisu podniku
  • stratégia konkurencieschopnosti podniku a jej dopad na priority HR úseku
  • strategický koncept Balanced Scorecard a ako ho využiť aj na návrh kľúčových aktivít HR úseku, a tiež na ich zdôvodnenie vedeniu podniku
  • workshop: výber HR aktivít pre konkrétne podmienky zadaného modelového podniku a jeho biznis – zdôvodnenie pre manažment
  • strategická mapa HR úseku.

Na záver účastníci naformulovali toto „vrece poznania“, ktoré si odnášajú z prvého stretnutia:

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn