ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

Projekty

Interný podnikový projekt Maticové riadenie

Dňa 30. júna 2018 sme uzavreli vedenie miešaného projektového tímu Maticové riadenie pre spoločnosť KINEX BEARINGS, a. s., ktorého riadením sme boli poverení vedením spoločnosti v novembri 2017.

Projektový tím bol zameraný na zavedenie maticového riadenia v celom procese zákazníckeho projektu od získania zákazky cez vývoj technického riešenia, výrobné dodávky zákazníkovi až po uzavretie zákazníckeho projektu.

Cieľom projektu Maticové riadenie bolo, aby bežná štruktúra úsekov a oddelení s riadiacimi väzbami zhora nadol bola doplnená o fungovanie akčných autonómnych miešaných riešiteľských tímov s vysokou flexibilitou a s vnútorným zložením naprieč oddeleniami, ktoré sú zúčastnené na zákazkových, produktových a inovačných projektoch podniku. Projekt Maticové riadenie bol zameraný na posilnenie synergií z úzkej vzájomnej spolupráce jednotlivých úsekov, oddelení a angažovanosti ich zamestnancov v dočasných riešiteľských tímoch.

Výstupom projektu bolo vyriešenie zákaznícky orientovanej súčinnosti a konkrétnych procesov u dotknutých funkcionárov, oddelení a riešiteľských tímov vrátane supervízie z riadiacej štruktúry podniku a zostavenie podnikovej smernice pre maticové riadenie zákazníckych projektov. Smernicu sme odporučili vedeniu spoločnosti prijať na zavedenie do realizácie od najbližšieho zákazníckeho podnikového projektu.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn