ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

ibisácke všeličo

Denne niečo na čítanie!

Nová rubrika časopisu Manažér sprístupní viac článkov

Aby sme aj náhodným čitateľom dopriali prístup k článkom, ktoré bežne patria do členského obsahu časopisu Manažér, od 11. 6. 2018 sme zaviedli novú rubriku. Volá sa 24 hodín a to je presne tá doba, po ktorú bude daný článok prístupný pre všetkých.

V rubrike 24 hodín nájdete jednak nové články z najbližšieho čísla Manažéra, ktoré priebežne pribúdajú, ako aj vybrané staršie články – každý deň nejaký iný. 🙂

Články v rubrike 24 hodín sa budú nachádzať na stránke hneď vedľa obsahu najnovšieho Manažéra.

Ale pozor: Každý článok je verejne prístupný len najbližších 24 hodín! A potom? Potom už len pre členov.

Preto stojí za to prísť sa každý deň pozrieť, čo je práve sprístupnené! A možno Vám rubrika 24 hodín pomôže aj pri rozhodovaní, či je členstvo (prístup ku všetkým článkom) pre Vás zaujímavé!

Testovacia fáza pobeží do októbra 2018.

Viac o neobmedzenom prístupe k všetkým článkom – členstve

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
https://ibispartner.sk/2018/06/13/denne-nieco-na-citanie">
Twitter
LinkedIn