ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

Tréningy a vzdelávanie

Workshop riadiaceho tímu spoločnosti

Dňa 26. marca 2018 sme pripravili a viedli vzdelávanie pre manažérsky tím spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko a. s. Prípravu sme zamerali na výročné – personálne rozhovory riaditeľov spoločnosti s podriadenými.

Stretnutie sme začali zmyslom personálnych rozhovorov – ich zameraním na budovanie výkonnosti zamestnancov a oddelení do ďalšieho obdobia. Na základe toho sme si dohodli vhodnú štruktúru personálneho rozhovoru a workshopovo sme určili, čo je cieľom nadriadeného dosiahnuť v danej etape rozhovoru a akými praktikami v komunikácii to možno dosiahnuť.

Účastníci sa naučili riešiť aj prípadné zvláštne reakcie podriadených pri personálnom rozhovore, tiež ako dávať spätnú väzbu, ako nastaviť meradlá úspešnosti pre nadchádzajúce úlohy a ako pri personálnom rozhovore rešpektovať a využívať osobnostný typ podriadeného.

Citáty z hodnotenia zo strany účastníkov:

  • „Pútavé, k veci, profesionálne.“
  • „Odporúčal by som tento kurz aj iným – je praktický, efektívny s prísunom informácií 🙂 .“
  • „Do budúcnosti by som si želal ďalšie školenie zamerané na soft-skills resp. na zlepšenie manažérskych zručností. Ďakujem 🙂 .“

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn