ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

ibisácke všeličo

Networking celkom inak

„Nesplietaj sieť, kým nevieš, čo chceš chytiť.“ Dňa 1. februára 2018 sa redakcia Manažéra stretla s britským poradcom juhoafrického pôvodu, Johnom ‚Bobom‘ Spenceom. Jeho misia je v oblasti networkingu, ale jeho prístup sa značne odlišuje od u nás bežne zaužívaného „vymeň si vizitky a potriasaj rukou“. John Bob hovorí, že ak chcete byť úspešní, potrebujete svoj networking poňať strategicky a nahradiť kvantitu kvalitou, čo znamená pokryť 5 špecifických oblastí, ktoré sú dôležité z hľadiska vašich cieľov.

O spomínaných piatich oblastiach a ako to dosiahnuť nám John Bob poskytol rozhovor, ktorý sa objaví v pripravovanom Manažéri 89 (jún 2018).

Stretnutie nám sprostredkoval Ivan Košalko z Košalko Consulting, ktorý má s Johnom Bobom dlhodobú spoluprácu.

Na obrázku John Bob Spence a Hela Reháková.

2 Comments

  1. John Bob Spence

    My pleasure on behalf of Kosalko Consulting to share these new concepts. John Bob

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn