ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

ibisácke všeličo

Hľadáte Čitáreň?

Na pôvodnej stránke ibis partner Slovakia ste si mohli v Čitárni pozerať vybrané staršie články. Pri zmene dizajnu sme ich sem nepresúvali, ale majú nový domov: stránku Časopis Manažér. Sú zaradené do jednotlivých rubrík časopisu.

Tie články, ktoré v časopise nikdy nevyšli (napr. články z našich niekdajších newsletterov SuperTip a Prezentačné tipy) sa postupne cez rubriku Archívny piatok dostávajú do databázy článkov časopisu Manažér. Tento piatok pribudne prvý z nich…

Rubrika Archívny piatok bude verejne prístupná. Články budú cez heslá prepojené so zvyškom článkov časopisu Manažér.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn