ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

ibisácke všeličo

Rozposiela sa Manažér 87 – posledný tlačený zošit!

Na svete je posledné číslo tlačenej verzie časopisu Manažér – Manažér 87 (4/2017). Od januára 2018 prechádza Manažér na čisto elektronickú podobu a má svoju vlastnú webovú stránku: https://www.casopis-manazer.sk.

Od januára články do Manažéra pribúdajú priebežne a môžete ich priebežne aj čítať – v závislosti od rubriky, v ktorej sú uverejnené. Niektoré rubriky sú prístupné pre všetkých čitateľov, iné len pre predplatiteľov, ktorým hovoríme „členovia“. Členom sa môžete stať tu: https://www.casopis-manazer.sk/clenska-zona/.

Nová forma časopisu nám umožní pružnejšie reagovať na novinky a prinášať informácie v čase, kedy sú relevantné. V marci, júni, septembri a decembri sa jednotlivé zošity skompletujú a objavia sa na webe ako nový Manažér.

Prajeme príjemné čítanie. 🙂

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn