ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

EPM, Projekty

Podnikový projekt riadenia efektívnosti a produktivity

V roku 2017 sme implementovali projekt riadenia efektívnosti a produktivity (EPM – Effectiveness & Productivity Management) vo výrobnom podniku Reydel Automotive Slovakia s.r.o. Do konca roka 2017 sme vytvorili koncepciu odmeňovania variabilnou zložkou mzdy viazanou na dosahovanie tímových a individuálnych výkonov a nasadili sme počítačový nástroj EPM-SOFT, ktorý slúži nadriadeným jednotlivých tímov, aj pre HR úsek tak, aby zásady výkonnostného odmeňovania bolo možné využívať automatizovane.

Od januára 2018 sú súčasti EPM-SOFT pripravené na začiatok využívania najprv v pokusnej prevádzke, následne v plnej prevádzke.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn