ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

Projekty

Projekt zavedenia procesného riadenia podniku

V rokoch 2014-2016 sme sa podieľali ako konzultanti a poradcovia pri zavedení procesného riadenia činností v Národnej diaľničnej spoločnosti, a.s.

Projekt „Procesy NDS“ nadväzoval na jeden z cieľov podnikovej stratégie „byť procesne riadenou organizáciou“, ktorý sme sprevádzali v predošlých rokoch. V priebehu projektu „Procesy NDS“ sme priebežne poskytovali konzultácie a poradenstvo pre projektový tím a uskutočnili sme 7 workshopov pre veľké miešané pracovné tímy.

Workshopy boli sprvu orientované edukačne, kde sme účastníkov naučili používať procesný prístup pri opise činností úsekov a oddelení vrátane deskripčných pravidiel pri špecifikácii procesov, neskôr boli workshopy zamerané na mapovanie súčasného stavu činností, následne boli zamerané na optimalizáciu procesov a nakoniec boli workshopy a tréningy zamerané na disemináciu, kde sme vybraných lektorov pripravili na ich úlohu viesť a moderovať workshopy v úsekoch a oddeleniach na používanie nových schválených procesov.

Citáty z hodnotenia workshopov zo strany účastníkov:

  • „Výborný workshop, odporúčam ich aj kolegom z príbuzných spoločností. Splnil moje očakávania nadštandardne.“
  • „Názorovo podnetný workshop s ohľadom na množstvo zúčastnených ľudí. Do budúcnosti by som si prial vzdelávanie a prezentácie rôznych tém prostredníctvom osoby p. Burgera aj v budúcnosti.“
  • „Workshop splnil moje osobné očakávania, bol vedený jasne, zrozumiteľne a s dávkou empatie.“

Citáty z hodnotenia tréningu pre interných lektorov:

  • „Kurz naplnil moje očakávania na 100%.“
  • „Kurz bol prínosný, učiť sa treba celý život.“
  • „Kurz by som odporúčal aj iným, praktické cvičenia kurzu majú všestranné využitie v praxi pri vedení ľudí.“

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn