ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

Tréningy a vzdelávanie

Budovanie internej angažovanosti pracovných tímov

V období 19. októbra až 14. novembra 2016 sme moderovali workshopy desiatich oddelení spoločnosti Semikron, s.r.o. zamerané na budovanie medzitímovej flexibility, spolupráce, vzájomnej podpory a angažovanosti členov jednotlivých tímov.

Materská spoločnosť Semikron v Nemecku vytýčila program internej angažovanosti a podpory firemných cieľov v každej dcérskej spoločnosti pod mottom „Očakávaj výkon“. Z našej strany sme pripravili program workshopov pre 10 kľúčových oddelení spoločnosti na podporu zavedenia tohto programu do reality.

Každý workshop sme začali videoposolstvom vedenia materskej spoločnosti k zmyslu a zameraniu celého programu a jeho motta „Očakávaj výkon“. Aby sme jednotlivé tímy vzájomne nastavili na podporu svojich interných zákazníkov, každý tím špecifikoval, ktoré všetky oddelenia svojou činnosťou podporuje a čo tie oddelenia od neho potrebujú a v akej kvalite.

Na základe toho si tím každého oddelenia vytýčil pravidlá svojho vnútorného fungovania, aby potreby svojich interných zákazníkov napĺňal. Po týchto tímových prísľuboch každý člen tímu špecificky pre svoje pracovné miesto si takisto vytýčil, akými zásadami práce sa mieni riadiť, aby podporil tímovú dohodu a aby garantoval maximálnu podporu aj svojmu tímu aj odberateľom jeho práce.

Prezentovanie tímových dohôd aj individuálnych prísľubov si prišiel vypočuť vždy niektorý z riaditeľov spoločnosti, ktorý prísľuby ocenil a poďakoval tímu aj jednotlivcom za prejavenú angažovanosť.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn