ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

EPM

Workshop Agilné riadenie výkonnosti

Dňa 24. septembra 2015 prezentoval riaditeľ spoločnosti Camfil s.r.o., Imrich Mészáros, koncepciu a výsledky projektu riadenia výkonnosti EPM na Workshope Agilné riadenie výkonnosti, ktorý organizovala HR Development Academy. Projekt riadenia výkonnosti EPM (Effectiveness & Productivity Management) sme v spoločnosti Camfil s.r.o. implementovali v rokoch 2014 – 2015.

Riaditeľ spoločnosti odprezentoval koncepciu nášho projektu, špecifický výsledkovo orientovaný spôsob odmeňovania výkonnosti cez variabilnú zložku mzdy, priebeh projektu a tiež dosiahnuté výsledky projektu nielen z hľadiska zvýšenia produktivity práce v porovnaní s predošlým rokom, ale aj dopady na posuny v kultúre spoločnosti a na zvýšenie agility zamestnancov.

Na fotozábere riaditeľ Camfil s.r.o. pri prezentácii koncepcie a výsledkov projektu.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn