ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

Tréningy a vzdelávanie

Workshop projektového tímu k podnikovým procesom

V dňoch 16.-17. marca 2015 sme v roli konzultantov pripravili program pre pracovný workshop projektového tímu „Procesy NDS“ pre Národnú diaľničnú spoločnosť, a.s.

Obsah workshopu sme zamerali na optimalizáciu procesov jednej z divízií spoločnosti, ktoré boli zmapované ku koncu roka 2014. Sústredili sme sa na postup zlepšovania v krokoch PDCA od vytvorenia miešaných pracovných skupín, cez stanovenie cieľa optimalizácie konkrétneho procesu, návrh zlepšovacích alternatív, výber najlepšieho riešenia a redizajn procesnej mapy. Pracovné skupiny budú po workshope pokračovať v optimalizácii a následne budú redizajnované procesy overené v reálnom použití, finalizované a zavedené do používania.

Na fotozábere jeden z účastníkov prezentuje na spoločnom stretnutí optimalizačné návrhy vytvorené v jeho pracovnej skupine.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn