ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

Tréningy a vzdelávanie

Regionálny seminár v Camfil Farr, s.r.o.

Dňa 12. novembra 2012 sme pripravili a viedli regionálny odborný seminár pre manažérov a personalistov z priemyselného parku v Leviciach, ktorý sa uskutočnil na pôde spoločnosti Camfil Farr s.r.o. a hostiteľom bol riaditeľ spoločnosti pán Imrich Mészáros. Seminára sa zúčastnilo spolu 16 účastníkov a zamerali sme ho na dobrý výber ľudí do manažmentu.

Seminár sme orientovali na typológiu DISC a ako ju využiť pri výbere ľudí do riadiacich pozícií. Obsahovo sme seminár rozdelili do šiestich hlavných kapitol:

  1. tri prípadové štúdie slabšej výkonnosti na riadiacej pozícii
  2. motivačné osobnostné typy DISC, čím sú motivovateľné a čím nie
  3. ako rozpoznať individuálne motivátory u kandidátov na riadiacu pozíciu
  4. aké dopady očakávať, ak zamestnanec na riadiacej pozícii nemá ideálny motivačný profil
  5. ako koučovacími otázkami posúvať priority u riadiaceho zamestnanca
  6. ako predvídať budúci vzájomný vzťah kandidáta s dôležitými spolupracovníkmi na cieľovom mieste.

Citáty z hodnotenia zo strany účastníkov:

  • „Bolo to zaujímavé a zároveň erudované, je to veľká pomoc v praxi.“
  • „Z workshopu ma najviac zaujalo spoznanie seba – svoje silné aj slabé miesta a ako s nimi pracovať. Ďakujem.“
  • „Do budúcnosti by sme si od vás priali ďalší podobný workshop na podobnú tému.“

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn