ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

Hodnotenie kandidátov

Ohodnotenie silných stránok a manažérskeho potenciálu členov riadiaceho tímu spoločnosti

V dňoch 15. januára až 15. marca 2019 sme uskutočnili skríning viac ako 10 vybraných členov riadiaceho tímu spoločnosti IAC Group (Slovakia) s.r.o. zameraný na ohodnotenie silných osobnostných stránok kandidátov na riadiace pozície. Podnik v súčasnosti otvára nový významný projekt a potrebuje optimálne obsadiť resp. preobsadiť dôležité vyššie riadiace pozície.

Podľa zadania odberateľa sme použili metódu personálneho interview, ktoré sme zamerali na také osobnostné vlastnosti interných kandidátov, ako:

  • vnútorný drajv a osobné preferovanie výsledkov alebo procesov alebo vzťahov
  • úroveň metodicko-plánovitého a príčinno-dôsledkového myslenia
  • osobná charizma a úroveň komunikácie s dobrým prenosom informácií
  • túžba poznania nového a tendencia učiť sa
  • podrobnejšie zistenia k profilu osobnosti a ku vzťahu k iným ľuďom
  • odporúčania vzhľadom na predpokladanú riadiacu pozíciu a odporúčania na ďalšiu starostlivosť a rozvoj.

Riaditeľovi podniku a HR manažérke sme poskytli štruktúrované správy, ktoré môžu využiť na obsadenie vyšších riadiacich pozícií, pričom ku každej správe sme poskytli aj osobný komentár a odporúčania.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn