ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

Hodnotenie kandidátov

Assessment Center

Dňa 26. júla 2018 sme pripravili a uskutočnili AC pre spoločnosť NEFAB Packaging Slovakia, s.r.o. Podľa požiadaviek zákazníka sme sa sústredili na ohodnotenie skupiny siedmich kandidátov na riadiace pozície v štruktúre výroby. Využili sme metódu MPA (Management Potential Analysis) na hodnotenie osobnostných čŕt dôležitých z hľadiska riadiacej pozície.

Účastníci AC riešili viacero tímových aj individuálnych úloh, na ktorých bolo možné pozorovať všetky zisťované charakteristiky. Hodnotiteľmi boli naši assessori, ale aj interný pozorovateľ, člen vedenia spoločnosti, ktorý ocenil profesionálne vedenie AC.

Na základe spoločných harmonizovaných pozorovaní a zistení sme zostavili individuálne správy o jednotlivých účastníkoch AC a poskytli sme ich riaditeľovi spoločnosti, ktorý ich využil na rozhodnutia o prijatí resp. o umiestnení na cieľové pozície vo výrobe.

 

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
https://ibispartner.sk/2018/07/27/assessment-center">
Twitter
LinkedIn