ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

Hodnotenie kandidátov

MPA: Management Potential Analysis

V dňoch 28. mája – 6. júna 2014 sme uskutočnili hodnotenie manažérskeho a líderského potenciálu skupiny kandidátov (MPA – Management Potential Analysis) pre spoločnosť Semikron, s.r.o.

Pre účastníkov MPA sme pripravili viacero úloh praktického, riešiteľského, diskusného, tímového aj individuálneho charakteru. Naši hodnotitelia spolu s pozorovateľmi z podniku hodnotili osobnostný a rozvojový potenciál v oblasti organizátorských schopností, v oblasti spôsobilostí pre tímovú kooperáciu, v oblasti riadenia a vedenia ľudí.

Účastníci dostali tímovú spätnú väzbu priamo pri debrífingu aktivít, individuálnu verbálnu spätnú väzbu na konci MPA a individuálnu písomnú spätnú väzbu s odporúčaniami pre ďalší rozvoja po skončení MPA. Vedeniu podniku sme pripravili záverečnú správu o priebehu a výsledkoch MPA vrátane individuálnych manažérskych reportov o kandidátoch a s odporúčaniami na ďalšiu starostlivosť o účastníkov MPA.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn