ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

Hodnotenie kandidátov

Personálny screening

Dňa 2. decembra 2013 sme pripravili a uskutočnili hodnotenie skupiny kandidátov spoločnosti Continental Matador Rubber, s.r.o. formou personálneho interview. Kandidáti boli vybratí ich nadriadenými ako zamestnanci potenciálne vhodní do talent-manažment programu.

S každým kandidátom sme uskutočnili personálne interview, ohodnotili sme jeho potenciál z hľadiska ďalšieho rozvoja, odporučili sme profesionálne smerovanie buď v riadiacej alebo v expertnej vetve rozvoja a pre HR úsek sme navrhli ďalšiu starostlivosť pre každého kandidáta osobitne.

O každom kandidátovi sme zákazníkovi zostavili výstupnú správu so škálovým hodnotením (vnútorný drajv k aktivite, výsledková orientácia, príčinno-následkové myslenie, procesné a plánovité uvažovanie, schopnosť efektívneho prenosu informácií, dôveryhodné vystupovanie) a so štruktúrovanou verbálnou časťou (osobnostné črty, vlastnosti dôležité z hľadiska pracovnej pozície, odporúčania na ďalšiu starostlivosť).

Viacerých kandidátov sme odporučili na zaradenie do talent-manažment programu v rámci podnikovej manažérskej školy.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Facebook
Twitter
LinkedIn