ibis partner Slovakia

Vzdelávanie, tréningy, hodnotenie kandidátov, riadenie výkonnosti

Projekty

Vnútropodnikový projekt riadenia zmeny

Dňa 10. januára 2018 sme poskytli konzultácie a poradenstvo pre vedenie spoločnosti ML Produktion s.r.o. Myjava pri riadení významnej zmeny, ktorá sa týka celkového presťahovania spoločnosti do iných priestorov mimo súčasného sídla spoločnosti. Cieľom konzultácií bolo poskytnúť odporúčania na opatrenia spoločnosti zamerané na uľahčenie citeľných zmien súvisiacich s dopravou zamestnancov a tiež viacerých ďalších otázok tak, aby podnik maximálne vyšiel v ústrety svojim zamestnancom.

Vedeniu podniku sme odporučili, ako zmenu zamestnancom odkomunikovať a ako k zmene vytvoriť miešanú pracovnú skupinu, ktorá bude sumarizovať otázky a námety zamestnancov, vedeniu bude navrhovať riešenia, ktoré by zamestnancom pomohli, a prijaté riešenia zamestnávateľa bude sprostredkúvať všetkým zamestnancom ako komunikačný partner medzi vedením podniku a zamestnancami.

Chcete pridať komentár?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Theme by Anders Norén

Tím ibis partner Slovakia je zložený z interných a externých spolupracovníkov. Interný tím tvoria dvaja zakladajúci segmentoví senior-špecialisti:

Vedúci tréner Doc. Ivan Burger, PhD je lektor a tréner s unikátnou zručnosťou rozvíjať riadiace schopnosti prostredníctvom budovania a rozširovania mentálnych modelov riadiacich pracovníkov. Má dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním manažérov vrcholovej a strednej úrovne riadenia. Ivan Burger má medzinárodný certifikát Thames Valley University. Viedol tiež viacero podnikových projektov, týkajúcich sa budovania výkonnosti oddelení, tímov i jednotlivcov a budovania celopodnikových nástrojov na podporu výkonnosti.

Poradkyňa PhDr. Helena Reháková, MBA sa zameriava na oblasť rozvoja podnikov a podnikových tímov v širšom kontexte. Špecializuje sa na moderné riadiace metódy/koncepty a na hodnotenie potenciálu ľudí na manažérskych pozíciách (Placement & Development Assessor). Dr. Reháková absolvovala štúdium MBA na Donauuniversität v rakúskom Kremsi.

EMAIL
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn